Thomas Henson Roam Technology

Thomas behaalde een masterdiploma in elektromechanica aan de UHasselt (Universiteit Hasselt). Voordat hij bij Roam Technology begon, had hij zijn eerste werkervaring al opgedaan als R&D- en applicatie-ingenieur bij een wereldwijde speler in verwarmingssystemen.

Thomas: “Na de nodige ervaring te hebben opgedaan in technische functies bij mijn vorige werkgevers, ben ik erg blij met een nieuwe uitdaging bij Roam Technology, met veel verschillende verantwoordelijkheden en mogelijkheden. Ik heb er mijn handen vol aan, maar ik zou het niet anders willen. Ik kijk ernaar uit om de uitbreiding en optimalisatie van Roam’s productaanbod en de verschillende praktische toepassingen ervan te stimuleren.

We zijn erg blij Thomas in ons team te mogen verwelkomen. Thomas brengt de nodige ervaring en expertise met zich mee.

Filip Smaers, C.T.O. bij Roam Technology
Thomas Henson - Huwa-San Fogger

Bij Roam Technology, zit wetenschap in ons DNA. Een Technical Project Engineer is cruciaal om teams, partners en klanten optimaal te ondersteunen, waar ze zich ook bevinden. Thomas heeft al verschillende projecten succesvol afgerond en biedt pakketten op maat en ondersteuning in zowel onze Healthcare als Horticulture business lines. Intern brengt hij de interne technische kennis in kaart en vult deze aan, waarbij hij alle afdelingen ondersteunt met zijn knowhow.

Filip Smaers, CTO, voegt hieraan toe: “We zijn erg blij dat we Thomas in ons team kunnen verwelkomen. Thomas brengt de nodige ervaring en expertise met zich mee. Met zijn technische kennis en analytische vaardigheden zijn we er zeker van dat hij een zeer belangrijke rol zal kunnen spelen bij de implementatie van toekomstige projecten en voor de toekomst van ons bedrijf.”